HİZMET ALANLARI

BİNA ÇEKİMLERİ

Havadan çekimler, bina ve yaşam alanlarının tüm güzelliklerinii, mimarisini ortaya çıkarmanızda en büyük yardımcılarınızdan biri olacaktır. Yerleşim alanının kendisi ile birlikte bu alana değer katan çevre ve diğer imkanlar bir bütün olarak ve en etkileyici havadan görüntülerle tanıtılabilecektir.

BELEDİYE VE PARK TANITIMLARI

Şehrinizi veya ilçenizi havadan görüntülerle bir bütün halinde tüm güzelliklerini önplana çıkartarak tanıtabilirsiniz. Belediye olarak tüm faaliyetlerinizi ve hizmetlerinizi en etkili şekilde gösterebilirsiniz. Havadan yapılan çekimlerle, beldenizi turistler için ilgi ve merak uyandıran bir yer haline getirebilirsiniz.

EMLAK ÇEKİMLERİ

Emlak tanıtımlarında satışı hızlandırmak amacıyla müşteriyi etkilemek ve ikna etmek noktasında havadan çekimler önemli rol üstlenmektedir. Bina, arsa, daire, villa, yalı gibi kiralık ve satılık emlakların tanıtımlarında havadan çekimler sayesinde hem emlağın ve çevre imkanlarının özellikleri çok iyi şekilde yansıtılabilir. Emlağın çevre düzenlenmesi, ulaşım olanakları, sosyal alanları, eğitim ve alışveriş yerlerine uzaklığı, yaşanılacak yükseklik ve konumdan sahip olduğu manzarası gibi akla gelebilecek birçok özelliğini havadan çekimlerle çok rahat şekilde sunabilirsiniz.

FABRİKA VE İŞYERİ ÇEKİMLERİ

İş yeri veya fabrikanızın tanıtımlarında, çalışma alanlarınızı büyük resim olarak göstermek, etkin alanlarınızı en iyi şekilde sunabilmek için havadan çekimler size büyük katkı sağlayacaktır.

ETKİNLİK ÇEKİMLERİ

Konser, yarış, maç, üniversite etkinlikleri, doğum günü, parti gibi en eğlenceli ve unutulmaz etkinlikleri havadan video ve fotoğraflarla çok daha değerli hale getirebilirsiniz.